Od 24. 6. do 28. 6. budeme mít celofiremní dovolenou. Objednávky přijaté do 21. 6. do 17:00 budou odeslány před dovolenou. Všechny objednávky vytvořené po tomto datu budou vyřízeny ihned po našem návratu.

De Moya, Tibo rosado, 0,75 l

Akce Tip měsíce
Značka: De Moya
261 Kč –15 %
De Moya Tibo Rose
261 Kč –15 % 221,85 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Za tímto malinově růžovým cuvée stojí vydařený poměr Monastrellu (40 %) a Bobalu (60 %). Lehkost, božská ovocná chuť 40letých rév a atraktivní barva okouzlí i ty nejzarytější vyznavače provensálského rosé. A ta vůně mučenky a jahod? Tomuto pokušení z Valencie jen tak neodoláte.

Vůně: Komplexní aroma tropického a citrusového ovoce, grapefruit, mučenka, jahody, ostružiny, mango

Chuť: Plná a svěží s rafinovanou kyselinkou a středně dlouhou dochutí

Doporučujeme párovat s: Ryby a mořské plody s výraznější chutí, rýžové pokrmy, ratatouille, hummus, pomazánky, asijské a pikantní pokrmy, saláty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tibó Rose je růžovým klenotem, který se rodinnému vinařství De Moya skutečně vydařil. A to si rozhodně nestanovili malý cíl. Toto malinově růžové cuvée z odrůd Monastrell a Bobal se totiž ve všech ohledech vyrovná vyhlášeným rosé z Provence. Nádherná barva i intenzivní aroma grapefruitu, mučenky a dotek manga. V chuti je rafinované, jelikož vám poskytne vše od kyselinky, svěžesti až po romantické dozvuky lesního ovoce a jahod.

 

Vášeň, dřina a mimořádné výsledky

Za dokonalými víny stojí nejen vášeň vinařů a 40leté vinice, ale také striktní postupy. Například sklizeň hroznů se provádí pouze brzy ráno a sklízí se do menších beden po 15 kg. Hrozny jsou lisovány okamžitě po příjezdu do vinařství a fermentace probíhá v nerezových nádržích za kontrolované teploty.

Vinařství De Moya

De Moya je rodinným vinařstvím založeným manželi Yvesem a Sofie Laurijssensovými. Kromě produkce špičkových vín se tato rodina snaží zachytit a udržet podstatu krásné středomořské oblasti Levante

Vinařství stojí na pevných základech rodinných hodnot, tvrdé práce a tradice. K výrobě navíc využívají pouze lokální odrůdy typické pro Valencii. Dlouholeté vinice zde společně s ideálním přímořským klimatem poskytující chuťově plná a komplexní vína. Je tak krásně vidět, že citlivým propojením dvou různých světů - historie starých vinic s téměř vyhynulými odrůdami a efektivity moderních technologií, lze získat něco naprosto úžasného. 

Vína De Moya nesou jména jednotlivých členů rodiny Laurijssensových.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělská vína
Odrůda vína: Monastrell, Bobal
Vinařská oblast: DO Valencia
Párování s jídlem: Ryby, Mořské plody, Pálivá jídla, Chuťovky a jednohubky, Asijská jídla
Ročník: 2021
Obsah alkoholu: 13,5 %
Doporučená teplota podávání: 7 - 10 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

DE MOYA je rodinným vinařstvím založeným manželi Yvesem a Sofie Laurijssensovými. Kromě produkce špičkových vín se tato rodina snaží zachytit a udržet podstatu krásné středomořské oblasti Levante

Vinařství stojí na pevných základech rodinných hodnot, tvrdé práce a tradice. K výrobě navíc využívají pouze lokální odrůdy typické pro Valencii. Dlouholeté vinice zde společně s ideálním přímořským klimatem poskytující chuťově plná a komplexní vína. Je tak krásně vidět, že citlivým propojením dvou různých světů - historie starých vinic s téměř vyhynulými odrůdami a efektivity moderních technologií, lze získat něco naprosto úžasného. 

Vína DE MOYA nesou jména jednotlivých členů rodiny Laurijssensových.

 

Ocenění