Pro restaurace a obchody

Nabízíme více než jen dodávky vín a olivových olejů

Široká škála vín a olivových olejů k okamžitému dodání je jen střípek toho, co vám můžeme nabídnout. Záleží nám především na prvotřídně poskytnuté péči a vybudování dlouhodobého partnerství, které umožní využít váš prodejní potenciál na maximum. Proto kromě cenami ověnčených vín a olejů nabízíme také:

  • Pravidelný rozvoz produktů
  • Velkoobchodní ceny
  • Věrnostní slevy při větších odběrech
  • Pomoc se sestavením vinného lístku na míru
  • Profesionální školení vás i vašeho týmu

Kontaktujte nás pro více informací a velkoobchodní ceník.

Pečlivě vybraná vinařství z různých koutů Španělska

Hledáte pro svou restauraci, obchod či vinárnu autentická, řemeslná vína, která vynikají nejen chutí, ale také kvalitou? Rádi byste nabídli svým zákazníkům něco neokoukaného?

Ve Španělsku jsme prožili mnoho let, během kterých jsme měli možnost ochutnat vína ze stovek vinařství, od těch malých rodinných až po ikonická jména na trhu. V tuto chvíli dovážíme na český trh bílá, růžová i červená vína značek: A Coroa, Cartoixa de Montsalvat, Clos de Lôm, De Moya, Habla, Lagar de Costa, Latido de Sara, Lecco, Resalte. Z šumivých vín Cavu a Corpinnat od Ca N‘Estella, Torello a Rimarts.

 

Do nabídky jsme tak zařadili nejen vína z klasických oblastí i odrůd, jako jsou Ribera del Duero a jejich Tempranillo nebo Cava s vyhlášenou kombinací Macabeo, Xarel·lo a Parellada, ale také z těch, v Čechách, méně známých. Mezi ty spadají Riax Baixas se skvělým Albariño, Galicie a její Godello, Priorat s Garnachou a další regiony, které jsou kolébkou moderních vinařství produkujících prvotřídní vína.

Vedle vín jsme ale neodolali ani španělským extra panenským olivovým olejům. Konkrétně těm od značek Palacio de los Olivos a Claramunt, jejichž oleje se často objevují mezi 10 nejlepšími oleji světa.

Pokud vás zaujal temperament a jedinečnost španělských vín, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám připravíme individuální nabídku a pomůžeme s výběrem vín.

 

Napište nám přes kontaktní formulář nebo nám zavolejte: 720 366 822 

 

Neváhejte nás kontaktovat

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: