Firemní víno

Dárková sada vín jako originální dárek i poděkování

Hledáte nápaditý a vkusný dárek jako poděkování pro své zaměstnance, klienty či partnery?

Ať už jste velká korporátní společnost nebo malá firma, rádi vám pomůžeme najít něco unikátního, co obdarovaný upřímně ocení. Za tímto účelem jsme do nabídky zařadili dárkové sady autentických španělských vín a delikates, které představují ideální způsob, jak dotyčné osobě poděkovat. Ale samozřejmostí jsou i dárkové tašky s vínem.

Překvapte své klienty, partnery a tým těmi nejlepšími víny a delikatesami

 • Výhodné ceny
  Plánujete-li objednat větší
  množství vín nebo dárkových balíčků, poskytneme vám velkoobchodní ceny na celý náš sortiment.
 • Pomůžeme Vám s výběrem
  Nejste si jisti, co z naší nabídky vybrat nebo nemáte čas? Nechte vše na nás. Stačí zaslat základní představu a my už vám s výběrem pomůžeme. 
 • Dárky až ke klientovi
  Dárky dovezeme do firmy, případně zašleme přímo ke klientům.
 • Balíček Vám doplníme logem vaší firmy
  Aby byl Váš dárek osobní, rádi Vám ho doplníme o firemní logo na visačce nebo stužce, případně přidáme kartičku s poděkováním a věnováním.í.

Firemní balíčky s exkluzivními víny

Chcete darovat jednu, či desítky lahví? Žádný problém. Libovolný počet vín dle vlastního výběru vám pečlivě zabalíme do kvalitní dárkové tašky nebo krabice tak, abyste již s dárkem neměli žádnou starost.

Konkrétní vína můžete vybírat z celé naší nabídky, ve které najdete, jak malá španělská rodinná vinařství, tak i ikonická jména na trhu. Stejně jako typické španělské odrůdy a oblasti v kombinaci s těmi méně známými, které jsou kolébkou moderních vinařství produkujících prvotřídní vína.

Dárkové balíčky se španělskými delikatesami

Doplňte dárkovou sadu o španělské delikatesy, které jsme speciálně vybrali pro vína z naší nabídky. Dohromady totiž tvoří jedinečný gurmánský zážitek.

V nabídce máme vyhlášené slané delikatesy v podobě oliv, olivových olejů, paštiček, mandlí a dalších pochoutek od španělských farmářů. Kromě toho však nabízíme i sladké speciality. Fíky v čokoládě, typickou španělskou vánoční pochoutku turrón, luxusní marmelády nebo například čokoládu s netradiční příchutí mandarinek.

 
 
 
 
 

Napište nám přes kontaktní formulář nebo nám zavolejte: 720 366 822.  

 

Neváhejte nás kontaktovat

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: