Filety z makrely v olivovém oleji, 125 ml

116 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Zdravá delikatesa v podobě očištěných filetů ze středomořské makrely, bez kostí a v olivovém oleji. Neuvěřitelně chutná ryba s vysokým obsahem vitamínů B6 a B12. Její příjemně šťavnatá textura a jemná chuť se hodí na jakoukoliv pomazánku, na vaření i k vychutnávání s čerstvým pečivem a španělským vínem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zařaďte do svého jídelníčku zdravou delikatesu v podobě očištěných filetů ze středomořské makrely. Filé dorazí k výrobci čerstvé, ihned se ručně očistí, vykostí a konzervuje ve španělském olivovém oleji, který mu dodává bohatou a nezaměnitelnou chuť.

 Makrela je neuvěřitelně chutná ryba s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin a vitamínů B6 a B12. Její příjemně šťavnatá textura a jemná chuť se hodí do jakékoliv pomazánky, na vaření i jen tak k vychutnávání s čerstvým pečivem a španělským vínem.

Jak si makrelu nejlépe vychutnat

Když se vám nechce vařit, sáhněte po filetech z makrely v olivovém oleji, které vám zajistí úžasně snadný základ pro jakoukoliv pomazánku. Nebo se nechte inspirovat přímo Španělskem, kde filety tresky přidávají do kroket.

Složení: Makrela, olivový olej a sůl.

Velikost balení: 125 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: