HORECA / Vinotéky

Hledáte autentická vína vyráběná organicky nebo s minimálním množstvím chemie? Chcete svým zákazníkům nabídnout neokoukané značky, které vynikají nejen chutí, ale také kvalitou

Ve španělsku jsme prožili mnoho let, během kterých jsme měli možnost ochutnat vína ze stovek různých vinařství, od těch malých rodinných až po ikonická jména na trhu. V tuto chvíli dovážíme na český trh bílá i červená vína značek: A Coroa, Cartoixa de Montsalvat, Clos de Lôm, De Moya, Habla, Lagar de Costa, Latido de Sara, Lecco, Resalte. Dále pak šumivou Cavu a Corpinnat od Ca N‘Estella, Torello a Rimarts. Většina těchto vinařství je oblíbena mezi veřejností i sommeliéry. 

Do nabídky jsme zařadili nejen vína z klasických oblastí i odrůd, jako jsou Ribera del Duero a jejich Tempranillo nebo Cava s vyhlášenou kombinací Macabeo, Xarel·lo a Parellada, ale také z těch, v Čechách, méně známých. Mezi ty rozhodně spadají Riax Baixas se skvělým Albariño, Galicie a její Godello, Priorat s Garnachou a další regiony, které jsou kolébkou moderních vinařství produkujících prvotřídní vína.

Vína nejčastěji dodáváme do restaurací, boutique vinoték a obchodů s delikatesami.

 

Pokud i vás zaujal temperament a jedinečnost španělských vín, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám zašleme ceník a pomůžeme s výběrem vín, která si vaši zákazníci určitě oblíbí.

Napište nám přes kontaktní formulář nebo nám rovnou zavolejte:

   720 366 822

  info@vinoartis.com

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: