Jamón Serrano Reserva v celku, vykoštěný 2,68 kg

2 239 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Víte, co je synonymem pro španělskou gastronomii? Přece jamón serrano – nádherně mramorovaná, vyzrálá sušená šunka z bílých prasátek, která se stane srdcem každe sváteční tabule. Stačí jen nakrájet a vychutnávat každé sousto.

Důležité upozornění: Tento produkt nezasíláme na výdejní místa, aby byla zachována jeho maximální kvalita. Děkujeme za pochopení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jamón serrano, to je unikátní a bohatá chuť, pevná textura a působivé mramorování. Za intenzivní vůní a plnou chutí stojí nejen výběrové maso z bílých prasat, ale také 14 měsíců pečlivého zrání pod dohledem mistrů z renomované rodinné společnosti Martinez Somalo z La Rioji  založené již v roce 1900. 

Jamón bez kosti – minimum „odpadu“, maximum chuti

Bezkostní jamón je ideální pro snadné krájení a dlouhodobé skladování. Oproti jamónu s kostí a kůží obsahuje minimum odpadu

Výrobce Martinez Somalo je hrdým členem „Consorcium of Jamon Serrano“, které zaručuje, že každý kus jamónu je vyráběn podle těch nejvyšších standardů kvality, navíc s ETG akreditací zaručující tradiční specialitu.

Jak si Jamón Serrano nejlépe vychutnat

Jamón se skvěle doplňuje s jakýmikoliv druhy tapas, s medovým melounem i čerstvým pečivem. Vyzkoušejte ho ale také do salátů či těstovinových pokrmů.

Tip na servírování: Jamón se nejlépe krájí vychlazený. Následně ho nechte chvíli při pokojové teplotě „odpočinout“, aby naplno vynikla jeho chuť i aroma. Pro zachování co nejdelší čerstvosti, doporučujeme jamón rozdělit na více kusů a každý vakuově zabalit. 

Složení: Vepřové maso, sůl, cukr, konzervanty (E-252, E-250), antioxidanty (E-301). 

Uchovávejte při teplotě 2-8 °C

Velikost balení: 2 500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: