O nás

Jsme rodinná firma specializující se na španělská vína, která sami dovážíme přímo od tamních vinařů. Rádi vám poradíme s výběrem, doporučíme to nejlepší vzhledem k vašim požadavkům nebo sestavíme speciální vinné menu na míru.

Náš příběh aneb jak to všechno začalo

Naše vášeň pro Španělsko a jeho vína započala v roce 2013, kdy jsme se přestěhovali za prací do Madridu. 7 úžasných let, nepočítaně vypitých sklenek a ještě více najetých kilometrů po místních vinařstvích nás utvrdilo v tom, že alespoň malý kousek tohoto gastronomického ráje dovezeme i do naší rodné země. Při návštěvě domova jsme navíc vždy přivezli i pár lahví rodině a přátelům. Jejich reakce hovořila za vše - před cestou zpět do Španělska už jsme od nich měli dlouhý seznam vín, která máme opět přivézt. Pečlivě jsme se tedy seznámili s jednotlivými regiony i místními obyvateli, díky jejichž radám jsme vybrali to nejlepší, co mohou španělské vinice nabídnout.

Několikasetletá tradice i moderní postupy

Nyní spolupracujeme s menšími rodinnými a středně velkými vinařstvími, jejichž cílem je udržet tradice, rozvíjet krajinu a vytvářet ta nejkvalitnější vína s ohledem na přírodu a budoucí generace. Majitele podniků známe osobně. Jen tak totiž můžeme nabízet vína zajímavá svou kvalitou, lahodnou chutí, ale také příběhem.

Vína sami vozíme z proslulých oblastí (Ribera del Duero, D. O. Cava, Priorat), ale i z těch, v Čechách, méně známých, ale přitom jedinečných (např. Riax Baixas, Galicia, Extremadura).

Sami patříme mezi milovníky kvalitních vín, což se odráží ve všech našich produktech. Důraz na kvalitní suroviny, trpělivost i poctivý přístup k výrobě činí z těchto vín jedinečné společníky pro jakoukoliv příležitost. Šťavnatá chuť, intenzivní aroma a především různorodost... přesně taková totiž španělská vína jsou - barevná a živá, jako Španělsko samo.

Na zdraví... nebo vlastně salud!

Kontaktujte nás

Nevíte, jaké víno vybrat nebo plánujete oslavu či svatbu a rádi byste svým hostům nabídli něco jedinečného? Jsme tu pro vás! Rádi zodpovíme vaše dotazy, pomůžeme s výběrem a případně sestavíme i nabídku přímo na míru.

info@vinoartis.cz

720 366 822

Neváhejte nás kontaktovat

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: