Od 24. 6. do 28. 6. budeme mít celofiremní dovolenou. Objednávky přijaté do 21. 6. do 17:00 budou odeslány před dovolenou. Všechny objednávky vytvořené po tomto datu budou vyřízeny ihned po našem návratu.

Dárkový balíček 3 červených vín ze Španělska

1 240 Kč
Skladem
Barva stuhy
Text věnování
Možnosti doručení

Ideální balíček pro milovníky červených vín, i pro ty, kteří chtějí zjistit, proč je španělské červené víno ve světě tak žádané a oblíbené. Sada 3 nejtypičtějších červených odrůd, které Španělsko nabízí: Tempranillo, Bobal a Garnacha. Baleno v dárkové krabici se stuhou a kartičkou se vzkazem dle výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do balíčku jsme pro vás zabalili Tempranillo vonící po borůvkách z vinařství Lecco, jež se nachází v jedné z nejlepších vinařských oblastí na světě. Dále pak červené cuvée Maria, ve kterém exceluje kombinace Bobalu doplněného o malé množství Merlotu. A na závěr božskou Garnachu z 35 let starých vinic od mladého vinařství Latido de Sara. 

Dárkové balení

Sada vín vám přijde v dárkové krabici včetně papírového průvodce s informacemi o tom, jak vína správně skladovat a jak si je co nejlépe vychutnat. Výběr stuhy a kartičky se vzkazem už je pak pouze na vás.

V dárkovém balíčku najdete

Lecco, Roble, 0,75l

Název Roble neboli dub odkazuje na zrání v dubových sudech, jež vínu dodává větší komplexnost a strukturu. V chuti i vůni převládá ovocná svěžest, která je pro Tempranillo typická. Nádherné a svěží víno z Ribera del Duero vonící po borůvkách a třešních se příjemně a možná až moc snadno pije. Zkrátka návyková záležitost.

 

De Moya, Maria, 0,75l

Harmonická kombinace Bobalu a Merlotu, která zkrátka funguje. Nízký výnos starých vinic sice činí pouhý 1 kg hroznů na révu, zato plných intenzivní chutě a vůně. Maria je příjemně aromatická a chuťově bohatá, svěží, s dobrou tříslovinou. Na patře jsou cítit černé plody, kakao s lehkým náznakem kůže.

 

Latido de Sara, Wild Garnacha, 0,75l

Ovocná exploze plná svěžesti a vyrovnávající kyselinky. 100% Garnacha z 30–35 let starých vinic, jejichž výnos klesá na 4 500 kg/ha. Hrozny tak získávají výraznější charakter, který vínu propůjčuje intenzivní jahodovotřešňové aroma s nádechem balsamica a karamelu. Víno zrálo 4 měsíce v dubovém sudu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: