Dárkový koš s tradičními a ochucenými olivovými oleji ze Španělska

984 Kč
Skladem
Barva stuhy
Text věnování
Možnosti doručení

Dárkový koš pro vášnivé kuchaře, ale i zvídavé gurmány. Výběr těch nejlepších extra panenských olivových olejů z naší nabídky. Typické španělské odrůdy Picual a Arbequina společně s 2 ochucenými oleji – s pravými hřiby a s pomeranči. Baleno v dárkové krabici se stuhou a kartičkou se vzkazem dle výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čím potěšit  vášnivého kuchaře nebo zvídavého gurmána? Co takhle dárkový koš s výběrem těch nejlepších extra panenských olivových olejů z naší nabídky? 

Set obsahuje typické španělské odrůdy Picual a Arbequina v podání nejlepších olivových olejů světa od Palacio de los Olivos a 2 ochucené oleje – s pravými hřiby a s pomeranči

Dárkové balení

Sada olivových olejů vám přijde v elegantní dárkové krabici. Výběr stuhy a kartičky se vzkazem už je pak pouze na vás.

V dárkovém koši najdete

Palacio de los Olivos, Arbequina extra panenský olivový olej, 250 ml

Absolutní špička mezi oleji – 8. nejlepší extra panenský olivový olej na světě z odrůdy Arbequina od prestižního výrobce Palacio de los Olivos. Díky rané sklizni má středně intenzivní až intenzivní chuť a vůni. Na jazyku převládají banány, jablka a červené plody, zatímco v nose jsou cítit byliny a čerstvě posečená tráva.

Palacio de los Olivos, Picual extra panenský olivový olej, 250 ml

4 roky za sebou Nejlepší olivový olej světa v kategorii Picual od EVOOWR (World Ranking of Extra Virgin Olive Oils). Díky rané sklizni z ještě zelených oliv má olej intenzivní chuť a vůni. Na jazyku převládají banány, kiwi a rajčata, zatímco v nose je cítit bazalka a čerstvě posečená tráva. Jemně pikantní.

Organický extra panenský olivový olej s bazalkou, 100 ml

Zažijte chuťovou harmonii s naším vynikajícím organickým extra panenským olivovým olejem s bazalkou! Tento unikátní olej je vytvořen z nejkvalitnějších bio oliv a čerstvé bazalky, aby vám přinesl jedinečný zážitek při vaření i dochucování.

Organický extra panenský olivový olej s příchutí pravých hřibů, 100 ml

Dopřejte si chuť pravých hříbků i mimo jejich sezónu. Tento olivový olej totiž po houbách nejen voní, ale také chutná. Obsahuje 100 % přírodních složek a kdykoli vás tak zavede do houbařského ráje. Výtečná záležitost, kterou si zamilujete na první přičichnutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: