Ovčí sýr se středomořskými bylinkami. 200 g

200 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Lahodný sýr z ovčího mléka s výraznou chutí i vůní typickou pro španělské podnebí. Uvnitř sýru najdete vločky sušených rajčat skvěle se doplňující s tradičním tymiánem a oreganem. Přeneste se do prosluněného Středomoří a užijte si každé sousto.

Důležité upozornění: Tento produkt nezasíláme na výdejní místa, aby byla zachována jeho maximální kvalita. Děkujeme za pochopení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milovníci intenzivních a autentických chutí, zbystřete! Tato pochoutka z ovčího mléka a drcených sušených rajčat a středomořských bylinek vás uchvátí vyváženým chuťovým profilem. Jednoduché složení nechává vyniknout kvalitní ingredience tvořící lahodnou kombinaci. 

Jak si ovčí sýr nejlépe vychutnat

Ovčí sýr s bylinkami a rajčaty doporučujeme podávat s čerstvým pečivem, olivami a sklenkou bílého vína. Sýr se také skvěle hodí na studené mísy nebo do salátů.

Složení: Pasterované ovčí mléko, sůl, drcená sušená rajčata (min. 0,4 %), stabilizátory: chlorid vápenatý, syřidlo, oregano (min. 0,02 %), tymián (min 0,01 %), mléčné fermenty a konzervant: lysozym (obsahuje vejce).

Velikost balení: 200 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: