Od 24. 6. do 28. 6. budeme mít celofiremní dovolenou. Objednávky přijaté do 21. 6. do 17:00 budou odeslány před dovolenou. Všechny objednávky vytvořené po tomto datu budou vyřízeny ihned po našem návratu.

Dárková krabička s vínem Habla de Ti a sklenicemi Riedel

Značka: Habla
1 569 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dvojitá radost v podobě dárkové krabice se 2 lahvemi lahodného Sauvignonu Blanc ze španělského vinařství Habla a 2 skleničkami od světoznámé sklárny Riedel. Luxusní dárek pro všechny milovníky kvalitních bílých vín.

Vůně: Typicky intenzivní bouquet bílého Sauvignonu s nádechem manga, chřestu a zimostrázu

Chuť: Intenzivně svěží a velmi příjemná, vytrvalá, připomínající tropické ovoce

Doporučujeme párovat s: Ryby, mořské plody, rizoto a jiné rýžové pokrmy, bílé maso, jednohubky a chuťovky, asijské pokrmy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte unikátní víno Habla de Ti v luxusním dárkovém balení, které obsahuje 2 lahve vína spolu s 2 skleničkami od renomovaného výrobce Riedel. Ideální jako dárek pro sebe nebo vaše blízké.

Dárková krabice obsahuje

2 ks Habla, Habla de Ti, 0,75l

Moderní bílé víno z jedné z nejaromatičtějších odrůd světa. Sauvignon Blanc zde předvádí to nejlepší ze sebe – svěží, lahodný a nekomplikovaný. Chuť je vytrvalá s tóny tropického ovoce. Extrémně pitelné, něžné a zároveň hravé. 

Víno je navíc opatřeno elegantní skleněnou zátkou Vinolok pocházející z České republiky. Díky sklu a specifickému designu zajišťuje vínu stabilní podmínky pro uchovávání i snadnou manipulaci při otevírání či zavírání. 

2 ks sklenic na víno značky Riedel

Německá sklárna Riedel je výrobcem nápojového skla již více než 250 let. Jejich výrobky vynikají nejen prvotřídním designem, ale také kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Ne nadarmo tak najdete výrobky této značky v těch nejlepších restauracích světa.

Vinařství Habla

Pokud se ve Španělsku zeptáte na doporučení dobrého moderního vína, pravděpodobně dostanete odpověď: Bodegas Habla neboli vinařství Habla. Jedná se totiž o jeden z nejprestižnějších vinařských projektů Španělska za poslední roky. 

Vinařství se nachází v oblasti Extremadura, v místě zvaném Trujillo. I přesto, že toto území není svými víny nijak zvlášť proslulé, se José Civantos a Juan Tirado rozhodli založit vinařství právě zde, v oblasti, odkud oba pochází. 

Majitelé nechali místní půdu do hloubky prostudovat specialisty z celého světa, aby zjistili, co a kde zasadit. Výzkumu se dokonce zúčastnily i španělské a zahraniční univerzity. Ambice vinařství byly od začátku jasné - uvést na trh jedno z nejlepších španělských vín, které si své místo na vrcholu udrží.

Projekt zahájili v roce 2001 a po 7 letech a několika experimentech byl na trh uveden první ročník (2005). Víno dostalo název Habla („Mluv!“). Konceptem je totiž nechat víno mluvit samo za sebe skrz svou vůni i chuť, kterou mu propůjčuje místo jeho vzniku. 200 hektarů tvrdé břidlicové půdy, ve které se réva snaží přežít a tudíž rodí málo, ale ze všech sil.

Vinařství produkuje každý rok nové kombinace. Žádný ročník tak není stejný. Vína jsou navíc pojmenována čísly, která se již neopakují: Habla č. 1, Habla č. 2, Habla č. 3 atd.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Odrůda vína: Sauvignon Blanc
Vinařská oblast: VT Extremadura
Oceněná vína: Guía Peñin, Robert Parker
Párování s jídlem: Ryby, Mořské plody, Drůbeží, Rýže, Asijská jídla
Obsah alkoholu: 13 %
Doporučená teplota podávání: 7 - 10 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Pokud se ve Španělsku zeptáte na doporučení dobrého moderního vína, pravděpodobně dostanete odpověď: Bodegas Habla neboli vinařství Habla. Jedná se totiž o jeden z nejprestižnějších vinařských projektů Španělska za poslední roky. 

 

Vinařství se nachází v oblasti Extremadura, v místě zvaném Trujillo. I přesto, že toto území není svými víny nijak zvlášť proslulé, se José Civantos a Juan Tirado rozhodli založit vinařství právě zde, v oblasti, odkud oba pochází. 

Majitelé nechali místní půdu do hloubky prostudovat specialisty z celého světa, aby zjistili, co a kde zasadit. Výzkumu se dokonce zúčastnily i španělské a zahraniční univerzity. Ambice vinařství byly od začátku jasné - uvést na trh jedno z nejlepších španělských vín, které si své místo na vrcholu udrží.

Projekt zahájili v roce 2001 a po 7 letech a několika experimentech byl na trh uveden první ročník (2005). Víno dostalo název Habla („Mluv!“). Konceptem je totiž nechat víno mluvit samo za sebe skrz svou vůni i chuť, kterou mu propůjčuje místo jeho vzniku. 200 hektarů tvrdé břidlicové půdy, ve které se réva snaží přežít a tudíž rodí málo, ale ze všech sil.

Vinařství produkuje každý rok nové kombinace. Žádný ročník tak není stejný. Vína jsou navíc pojmenována čísly, která se již neopakují: Habla č. 1, Habla č. 2, Habla č. 3 atd.
 

Ocenění