Dárkový balíček 3 luxusních červených vín ze Španělska

2 187 Kč
Skladem
Barva stuhy
Text věnování

Hledáte opravdu speciální a jedinečná vína jako dárek pro svého blízkého? Tento set obsahuje 3 luxusní červená vína unikátní nejen chutí, ale také způsobem výroby, vysokým hodnocením od předních světových sommeliérů či limitovaným počtem vyrobených lahví. Baleno v dárkové krabici se stuhou a kartičkou se vzkazem dle výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky tomuto luxusnímu setu si můžete vy nebo obdarovaný vychutnat po ostružinách vonící a kritiky opjevované Tempranillo z moderního vinařství Habla, jenž patří, nejen ve Španělsku, mezi ta nejprestižnější. Dále výborné a velice intenzivní cuvée Montgarnatx z vyhlášené oblasti Priorat obsahující hrozny z velmi staré Garnachy a Carignanu. A na závěr originální Tempranillo z hroznů zrajících ve výšce 1 000 m nad mořem, která mu dodává unikátní svěžest. 

Všechna obsažená vína jsou oceněna světovými kritiky 90+ body. Za zmínku pak určitě stojí i hodnocení Montgarnatx a Habla no.22, které ocenil Robert Parker 93/100.  

Dárkové balení

Sada vín vám přijde v dárkové krabici včetně papírového průvodce s informacemi o tom, jak vína správně skladovat a jak si je co nejlépe vychutnat. Výběr stuhy a kartičky se vzkazem už je pak pouze na vás.

V dárkovém balíčku najdete

Habla, Habla No. 22, 0,75l

HABLA Nº22 vyniká plným, jemně nasládlým začátkem značícím silnou osobnost, po němž následuje hedvábný a elegantní závěr. Vyváženou chuť doprovází výrazná vůně ostružin s překvapivým mentolovým a kouřovým nádechem. V pozadí lehce vystupují lanýžové tóny. Víno zrálo 12 měsíců v sudech z francouzského dubu.

Cartoixa de Montsalvat, Montgarnatx, 0,75l

30–40 let stará Garnacha, k tomu velmi starý Carignan, kteří plodí menší množství bobulí, zato s intenzivní chutí. Hrozny jsou ručně sklízené do malých beden o hmotnosti 15 kg, následně procházejí velmi pečlivým výběrem, který vínu zajišťuje tu nejvyšší kvalitu. Víno pak zraje 12 měsíců v nových sudech z francouzského dubu. Na závěr celého procesu vzniká plné červené víno s intenzivní vůní třešní, květin a tabáku.

Resalte, Vendimia Seleccionada, 0,75l

Nejnovější a nejoriginálnější víno od vinařství Resalte rodící se v nejvyšších oblastech Ribera del Duero – na náhorních plošinách ve výšce 1000 m nad mořem. Dlouhé horké dny a chladné noci na vápencových půdách provincie Valladolid propůjčují tomuto Tempranillu výrazný buket a jemné třísloviny, zatímco vysoká nadmořská výška mu dodává svěžest. Víno kvasí při nízké teplotě, aby byla zachována čerstvost, a zraje po dobu 12 měsíců v 500litrových sudech z francouzského dubu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: