Od 24. 6. do 28. 6. budeme mít celofiremní dovolenou. Objednávky přijaté do 21. 6. do 17:00 budou odeslány před dovolenou. Všechny objednávky vytvořené po tomto datu budou vyřízeny ihned po našem návratu.

Habla, Habla No. 29, 0,75 l

Značka: Habla
999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Získejte z 24 lahví v ČR tu svou! Luxusní, požitkářské a moderní víno z limitované edice. Nº29 obsahuje mimořádnou coupage citlivě mísící chutě z nejexkluzivnějších odrůd Bodegas HABLA z ročníku 2020 – Malbec, Cabernet Franc a Cabernet Sauvignon. Víno jako stvořené  k archivaci.

Z této limitované edice bylo do celé ČR dovezeno pouze 24 lahví a další již nebudou.

Vůně: Komplexní aroma s dominantními tóny třešní a černého rybízu doprovázené lehkým závanem pryskyřice a cypřišů.  

Chuť: Překvapivý nástup s lahodnou a elegantní tříslovinou. Zanechává krémový a svěží pocit na patře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ulovte si lahev limitované edice Nº29, jejíž dovoz pro celou Českou republiku činí pouhých 24 lahví. Svatá trojice aneb dokonale vybrané trio modrých odrůd, jejichž kombinace má za výsledek luxusní chuťový i aromatický zážitek. Pod číslem 29 na etiketě se ukrývá červené cuvée z hroznů Malbecu, Cabernetu Franc a Cabernetu Sauvignon s velmi dobrou kyselinkou, mimořádným ovocným projevem a příjemnou svěžestí.

Tip: Nº29 si můžete vychutnat hned, nebo si jej ponechat několik let v archivu s vědomím, že jeho chuť i aroma dále porostou. 

Vinařství Habla

Pokud se ve Španělsku zeptáte na doporučení dobrého moderního vína, pravděpodobně dostanete odpověď: Bodegas Habla neboli vinařství Habla. Jedná se totiž o jeden z nejprestižnějších vinařských projektů Španělska za poslední roky. 

Vinařství se nachází v oblasti Extremadura, v místě zvaném Trujillo. I přesto, že toto území není svými víny nijak zvlášť proslulé, se José Civantos a Juan Tirado rozhodli založit vinařství právě zde, v oblasti, odkud oba pochází. 

Majitelé nechali místní půdu do hloubky prostudovat specialisty z celého světa, aby zjistili, co a kde zasadit. Výzkumu se dokonce zúčastnily i španělské a zahraniční univerzity. Ambice vinařství byly od začátku jasné - uvést na trh jedno z nejlepších španělských vín, které si své místo na vrcholu udrží.

Projekt zahájili v roce 2001 a po 7 letech a několika experimentech byl na trh uveden první ročník (2005). Víno dostalo název Habla („Mluv!“). Konceptem je totiž nechat víno mluvit samo za sebe skrz svou vůni i chuť, kterou mu propůjčuje místo jeho vzniku. 200 hektarů tvrdé břidlicové půdy, ve které se réva snaží přežít a tudíž rodí málo, ale ze všech sil.

Vinařství produkuje každý rok nové kombinace. Žádný ročník tak není stejný. Vína jsou navíc pojmenována čísly, která se již neopakují: Habla č. 1, Habla č. 2, Habla č. 3 atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená španělská vína
Odrůda vína: Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Malbec
Vinařská oblast: VT Extremadura
Ročník: 2020
Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C
Obsah alkoholu: 13,5 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Pokud se ve Španělsku zeptáte na doporučení dobrého moderního vína, pravděpodobně dostanete odpověď: Bodegas Habla neboli vinařství Habla. Jedná se totiž o jeden z nejprestižnějších vinařských projektů Španělska za poslední roky. 

 

Vinařství se nachází v oblasti Extremadura, v místě zvaném Trujillo. I přesto, že toto území není svými víny nijak zvlášť proslulé, se José Civantos a Juan Tirado rozhodli založit vinařství právě zde, v oblasti, odkud oba pochází. 

Majitelé nechali místní půdu do hloubky prostudovat specialisty z celého světa, aby zjistili, co a kde zasadit. Výzkumu se dokonce zúčastnily i španělské a zahraniční univerzity. Ambice vinařství byly od začátku jasné - uvést na trh jedno z nejlepších španělských vín, které si své místo na vrcholu udrží.

Projekt zahájili v roce 2001 a po 7 letech a několika experimentech byl na trh uveden první ročník (2005). Víno dostalo název Habla („Mluv!“). Konceptem je totiž nechat víno mluvit samo za sebe skrz svou vůni i chuť, kterou mu propůjčuje místo jeho vzniku. 200 hektarů tvrdé břidlicové půdy, ve které se réva snaží přežít a tudíž rodí málo, ale ze všech sil.

Vinařství produkuje každý rok nové kombinace. Žádný ročník tak není stejný. Vína jsou navíc pojmenována čísly, která se již neopakují: Habla č. 1, Habla č. 2, Habla č. 3 atd.
 

Ocenění