Ochutnejte klasické bílé odrůdy ze Španělska

1 789 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Hledáte trochu netradiční vína, kdy s každou lahví vyzkoušíte jiné španělské bílé víno? Vychutnejte si bílá vína v tom nejlepším provedení. Degustační set 6 tichých a šumivých vín z rodinných vinařství vás provede rozmanitostí tradičních bílých odrůd Španělska. 

Lehké, svěží, plné, řízné i šumivé. Svět bílých vín je rozmanitý, obzvlášť těch španělských. Vychutnejte si tak 6 pečlivě vybraných tichých a šumivých vín z tradičních bílých odrůd, které vám budou pomyslnými průvodci po této nádherné zemi plné vinic, slunce a pohostinnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vychutnejte si bílá vína v tom nejlepším provedení. Degustační set 6 tichých a šumivých vín z rodinných vinařství vás provede rozmanitostí tradičních bílých odrůd Španělska. 

 

Speciální balení vhodné na oslavu i jako dárek

Vína vám zabalíme do speciální kartonové krabice se španělskými motivy určené pro degustační sety. Pokud tedy balíček plánujete darovat nebo jej přinést na oslavu, můžete jej předat přesně tak, jak vám dorazí.

V degustačním balíčku najdete

Bílá Garnacha: Latido de Sara, Garnacha Blanca, 0,75 l

Bílá Garnacha přesně taková, jakou ji známe – citrusová a svěží. Víno má příjemný říz doprovázený aromatickými tóny jablek a nektarinek. Energické, ale perfektně strukturované víno překypující živostí. Tohle víno je prostě radost. 

Cuvée z Merseguery a Moscatelu: De Moya, Diego, 0,75 l

Téměř až exotické bílé víno z kombinace odrůd Merseguera a Chardonnay. Vyniká pestrou paletou tropických ovocných vůní s lehkým náznakem vanilky. Hravé, svěží a na patře překypující chutěmi. 

Palomino: Cunqueiro, Casal do Vila Palomino, 0,75 l

Léto v lahvi aneb svěží Palomino z oblasti Ribeiro. Místní terasovité vinice mu poskytují příjemnou mineralitu a šanci vydat ze sebe maximum. Chutná po meruňkách a broskvích, voní po divokých bylinách.

Cuvée z Malvasie a Xarel·lo: Torello, Malvarel·lo, 0,75 l

Mladé organické bílé víno s dominujícími květinovými a ovocitými tóny. Ručně sbírané hrozny Xarel·lo a Malvasia pochází ze 40letých vinic, které vínu dodávají nezaměnitelný charakter. Příjemná kyselinka bravurně vyrovnaná nasládlostí připomínající tropické ovoce. Chutná dlouho, ale ubývá až příliš rychle. 

Šumivé víno z Xarel·lo a Macabea: Ca N'Estella, Cava Rabetllat I Vidal Brut, 0,75 l

Hravé a osvěžující šumivé víno vyrobené tradiční metodou z hroznů Xarel·lo a Macabeo. Cava zrála 12 měsíců v lahvi, což ji dodalo intenzivní chuť, jemné perlení a aroma citrusů, jablek i mandlí.

Šumivé víno z Chardonnay, Xarel·lo a Macabea: Ca N'Estella, Cava Rabetllat I Vidal Brut Nature, 0,75 l

Tradičním způsobem vyrobená Cava z 80letých vinic se může pochlubit slámovou barvou, dlouhotrvajícím perlením a vůní evokující pečivo s čokoládou. Za jeho plnou chutí stojí, vedle vysokého stáří révy, také 24 měsíců dlouhé zrání v lahvi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: