Dárkový balíček svět sherry

1 415 Kč
Skladem
Barva stuhy
Text věnování
Možnosti doručení

Vyzkoušejte všechny podoby sherry aneb dárkový set obsahující jedno polosladké sherry a dvě suchá, z nichž každé zrálo jinou metodou. Baleno v dárkové krabici se stuhou a kartičkou se vzkazem dle výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Láká vás svět sherry, ale nevíte, které vybrat? Nebo hledáte dárek, který obdarovaného provede světem tohoto lahodného nápoje? Pak jste tu správně. Balíček jsme totiž sestavili tak, aby představil hned celou paletu lahodných chutí i vůní sherry – od mandlí přes tabák, pomerančovou kůru až po karamel.

Začneme Manzanillem – osvěžující, suchou variantou sherry zrající pod florem (vrstvou kvasinek), který mu dodává příjemnou mandlovou hořkost a lehkou salinitu. Pokračovat budeme s chuťové i aromaticky robustnějším Olorosem. To, na rozdíl od Manzanilly, zraje v plném kontaktu se vzduchem, což mu zajišťuje tmavou barvu a výraznou chuť s tóny sušeného ovoce, ořechů a koření.

Pomyslným vrcholem je pak Cream. Toto příjemně nasládlé sherry osloví i ty, kteří jinak sladkým vínům příliš neholdují. Spojuje v sobě totiž ty nejlepší vlastnosti hned ze 2 druhů sherry – suchého Olorosa a sladkého Pedra Ximéneze. 

Dárkové balení

Sada vín vám přijde v dárkové krabici včetně papírového průvodce s informacemi o tom, jak vína správně skladovat a jak si je co nejlépe vychutnat. Výběr stuhy a kartičky se vzkazem už je pak pouze na vás.

V dárkovém balíčku najdete

Baron, Cream Micaela, 0,75 l

Středně sladké sherry jantarové barvy z odrůd Palomino a Pedro Ximénez. Má příjemně hutnou strukturu, voní po karamelu a sladkých mandlích. Na jazyku je hřejivě sladké a plné ořechovorozinkových tónů

Baron, Oloroso Micaela, 0,75 l

Nádherné sherry odrážející kulturní bohatství a vinohradnické mistrovství Andalusie, nejslunnějšího regionu Španělska. Oloroso vyniká svým robustním profilem, vůní ušlechtilého dřeva, pomerančové kůry a mandlí, jež osloví i ty nejnáročnější gurmány.

Baron, Manzanilla Micaela, 0,75 l

Lehké a osvěžující sherry z odrůdy Palomino vonící po ovoci, mandlích a čerstvé trávě. Jemná mandlová hořkost v chuti a závěrečná kyselinka vás přenesou do malebné krajiny u ústí řeky Guadalquivir, odkud víno také pochází. Unikátní mikroklima, 4leté zrání a vybraná odrůda zajišťují vínu velice zajímavý chuťový profil.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: