Od 24. 6. do 28. 6. budeme mít celofiremní dovolenou. Objednávky přijaté do 21. 6. do 17:00 budou odeslány před dovolenou. Všechny objednávky vytvořené po tomto datu budou vyřízeny ihned po našem návratu.

Olivy Manzanilla plněné mandlemi, 280 g

129 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Ochutnejte jedny z nejvyhlášenějších zelených oliv na světě. Tyto olivy odrůdy Manzanilla jsou navíc ručně plněné křupavými mandlemi, se kterými tvoří neodolatelnou dvojici. Jsou šťavnaté, lehce ovocité a tak akorát slané.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiové zelené olivy odrůdy Manzanilla jsou ručně sbírané a plněné křupavými mandlemi. O kvalitě a výtečné chuti navíc svědčí i jejich původ. Pěstované jsou totiž v oblasti Arahal, která platí za vůbec tu nejlepší pro pěstování této oblíbené odrůdy.

Jak si Olivy Manzanilla s madlemi nejlépe vychutnat

Olivy doporučujeme podávat (nejen) k vínu, ale také ve formě tapas se sýry a uzeným masem.

Pokud si je ale chcete vychutnat jako praví Španělé, pak je naservírujte jako předkrm před hlavním jídlem. Olivy totiž mají dokonale vyváženou slanoovocnou chuť a šťavnatou strukturu, která skvěle nastartuje apetit i zažívání.

Zelené olivy Manzanilla

Odrůda oliv Manzanilla pochází ze Sevilly a svůj název, který v překladu znamená „malé jablko“, získala díky baculatému tvaru a ovocné šťavnatosti. Jedná se o jednu z nejvyhledávanějších odrůd, a to i pro svůj vysoký obsah zdraví prospěšných olejů. Po gurmánské stránce jsou pak olivy Manzanilla celosvětově hodnoceny jako nejchutnější stolní olivy.

Složení: Vypeckovaná zelená oliva Manzanilla, voda, mandle, sůl, zvýrazňovač chuti (E-621), okyselovadlo (E-330), konzervant (E-202), antioxidant (E-300).

Velikost balení: 280 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: