Směs španělských oliv s peckami, Coquet, 300 g

Akce
Značka: Petra Mora
153 Kč –25 %
Směs španělských oliv s peckami, Coquet
153 Kč –25 % 114,75 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Nedokážete se rozhodnout pro 1 konkrétní odrůdu či barvu? Ochutnejte je všechny. Směs zelených a černých oliv 4 nejznámějších španělských odrůd (Gordal, Arbequina, Negra a Manzanilla) v jemně slaném láku. Vynikající mix chutí a barev, které uspokojí každého gurmána.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs zelených a černých oliv 4 nejznámějších španělských odrůd (Gordal, Arbequina, Negra a Manzanilla) v jemně slaném láku. Kombinace nevypeckovaných zelených a černých oliv z oblasti Carmona vás ohromí škálou chutí i barev. Ideální volba pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, zda otevřít skleničku černých, nebo raději zelených oliv.

Jak si směs španělských oliv nejlépe vychutnat

Olivy doporučujeme podávat jako tapas k dobrému, kvalitnímu vínu či při stejně kvalitní konverzaci nad sklenicí piva. Chutnat vám budou ale i samotné.

Coquet

Firma Coquet proměňuje rostlinné bohatství z oblasti Ribera Alta del Ebro v božské nakládané produkty, které slaví úspěch po celém světě. Kromě vytříbené chuti stojí za touto slávou také unikátní postupy a obětavá péče, kterou výrobě produktů věnují již od svých počátků – tedy od 70. letech minulého století.

Složení: Olivy Gordal, Arbequina, Negra a Manzanilla s peckou, voda, sůl.

Velikost balení: 300 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: