Dárková krabička s vínem Habla del Silencio a sklenicemi Riedel

Značka: Habla
1 499 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Hledáte luxusní dárek pro milovníka červených vín? S dárkovou krabicí s 2 lahvemi Habla del Silencio – vínem, které získalo 3 roky po sobě ocenění nejlepší červené víno Španělska, určitě zabodujete. Součástí sady jsou také 2 skleničky od vyhlášeného sklářství Riedel. 

Vůně: Čokoláda, likér, třešně, ostružiny, máta, pepř

Chuť: V ústech je velmi svěží, ovocné a nasládlé s elegantní finální chutí.

Doporučujeme párovat s: Jehněčí, barbecue, dušená masa se zeleninou, pečená masa, kachna, středně vyzrálé sýry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte nejlepší červené víno Španělska – Habla del Silencio, a rovnou v luxusním dárkovém balení. To obsahuje 2 lahve vína spolu s 2 skleničkami od renomovaného výrobce Riedel. Skvělý dárek, který bude nejen chutnat, ale díky skleničkám poslouží i dále.

Dárková krabice obsahuje

2 ks Habla, Habla del Silencio, 0,75l

Unikátní počin ze stejně unikátního vinařství Habla vyniká nejen sytě třešňovou barvou, ale také komplexním aroma s ovocnými, čokoládovými a mátovými tóny. Červené cuvée z odrůd Syrah, Cabernet Sauvignon a Tempranillo je v ústech až překvapivě svěží, s nádechem třešňového likéru.

2 ks sklenic na víno značky Riedel

Německá sklárna Riedel je výrobcem nápojového skla již více než 250 let. Jejich výrobky vynikají nejen prvotřídním designem, ale také kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Ne nadarmo tak najdete výrobky této značky v těch nejlepších restauracích světa.

Ocenění

87/100 bodů Robert Parker

Španělská Asociace Vinných Žurnalistů a Spisovatelů (AEPEV) udělila Habla del Silencio ocenění Nejlepší červené víno roku 2014, 2015, 2016

Vinařství Habla

Pokud se ve Španělsku zeptáte na doporučení dobrého moderního vína, pravděpodobně dostanete odpověď: Bodegas Habla neboli vinařství Habla. Jedná se totiž o jeden z nejprestižnějších vinařských projektů Španělska za poslední roky. 

Vinařství se nachází v oblasti Extremadura, v místě zvaném Trujillo. I přesto, že toto území není svými víny nijak zvlášť proslulé, se José Civantos a Juan Tirado rozhodli založit vinařství právě zde, v oblasti, odkud oba pochází. 

Majitelé nechali místní půdu do hloubky prostudovat specialisty z celého světa, aby zjistili, co a kde zasadit. Výzkumu se dokonce zúčastnily i španělské a zahraniční univerzity. Ambice vinařství byly od začátku jasné - uvést na trh jedno z nejlepších španělských vín, které si své místo na vrcholu udrží.

Projekt zahájili v roce 2001 a po 7 letech a několika experimentech byl na trh uveden první ročník (2005). Víno dostalo název Habla („Mluv!“). Konceptem je totiž nechat víno mluvit samo za sebe skrz svou vůni i chuť, kterou mu propůjčuje místo jeho vzniku. 200 hektarů tvrdé břidlicové půdy, ve které se réva snaží přežít a tudíž rodí málo, ale ze všech sil.

Vinařství produkuje každý rok nové kombinace. Žádný ročník tak není stejný. Vína jsou navíc pojmenována čísly, která se již neopakují: Habla č. 1, Habla č. 2, Habla č. 3 atd.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Odrůda vína: Tempranillo, Syrah, Cabernet Sauvignon
Vinařská oblast: VT Extremadura
Oceněná vína: Robert Parker
Párování s jídlem: Jehněčí, Sýry, Drůbeží, Barbecue
Obsah alkoholu: 13 %
Doporučená teplota podávání: 13 - 16 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Pokud se ve Španělsku zeptáte na doporučení dobrého moderního vína, pravděpodobně dostanete odpověď: Bodegas Habla neboli vinařství Habla. Jedná se totiž o jeden z nejprestižnějších vinařských projektů Španělska za poslední roky. 

 

Vinařství se nachází v oblasti Extremadura, v místě zvaném Trujillo. I přesto, že toto území není svými víny nijak zvlášť proslulé, se José Civantos a Juan Tirado rozhodli založit vinařství právě zde, v oblasti, odkud oba pochází. 

Majitelé nechali místní půdu do hloubky prostudovat specialisty z celého světa, aby zjistili, co a kde zasadit. Výzkumu se dokonce zúčastnily i španělské a zahraniční univerzity. Ambice vinařství byly od začátku jasné - uvést na trh jedno z nejlepších španělských vín, které si své místo na vrcholu udrží.

Projekt zahájili v roce 2001 a po 7 letech a několika experimentech byl na trh uveden první ročník (2005). Víno dostalo název Habla („Mluv!“). Konceptem je totiž nechat víno mluvit samo za sebe skrz svou vůni i chuť, kterou mu propůjčuje místo jeho vzniku. 200 hektarů tvrdé břidlicové půdy, ve které se réva snaží přežít a tudíž rodí málo, ale ze všech sil.

Vinařství produkuje každý rok nové kombinace. Žádný ročník tak není stejný. Vína jsou navíc pojmenována čísly, která se již neopakují: Habla č. 1, Habla č. 2, Habla č. 3 atd.
 

Ocenění