Ochutnejte klasické červené odrůdy ze Španělska

1 744 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Balíček plný tradičních červených odrůd Španělska. 6 pečlivě vybraných vín, které chutí a kvalitou dělají čest své zemi i odrůdě.

Vydejte se na cestu po Španělsku… alespoň pomyslně. Degustační set červených vín vás tímto prosluněným rájem provede pomocí svých unikátních chutí, vůní i barev. Navíc vám umožní ochutnat několik klasických červených odrůd v tom nejlepším provedení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degustační balíček plný tradičních červených odrůd Španělska. 6 pečlivě vybraných vín, které chutí a kvalitou dělají čest své zemi i odrůdě.

Speciální balení vhodné na oslavu i jako dárek

Vína vám zabalíme do speciální kartonové krabice se španělskými motivy určené pro degustační sety. Pokud tedy balíček plánujete darovat nebo jej přinést na oslavu, můžete jej předat přesně tak, jak vám dorazí.

V degustačním balíčku najdete

Tempranillo: El Cidacos, Algodo, 0,75l

Nádherné červené víno Algodo Tinto, které si zamilujete v každém ročním období. Víno je dílem významného španělského vinařství El Cicados a pro jeho výrobu bylo použito to nejkvalitnější Tempranillo z DOQ Rioja. Algodo má typickou karmínovovou barvu a ovocitou vůni s jemně kořenitým podtónem. Chutná po granátových jablkách – šťavnatě a lehce, s příjemnými taniny a vyvažující kyselinkou.

Garnacha: Latido de Sara, Wild Garnacha, 0,75 l

Tato 100% Garnacha z 30–35 let starých vinic je ovocnou explozí plnou svěžesti a příjemné kyselinky. Díky nízkému výnosu ze starých rév získávají hrozny specifický charakter, který vínu propůjčuje jeho výrazné jahodovotřešňové aroma s nádechem balsamica a karamelu. Garnacha zrála 4 měsíce v dubovém sudu.

Monastrell: De Moya, Gloria, 0,75 l

Ukázkový příklad Monastrellu od rodinného vinařství De Moya. Hrozny pochází ze 40letých vinic umístěných ve výšce 650 m n.m.. Dokonalé geografické podmínky společně s vysokým stářím rév propůjčily vínu plné tělo, elegantní strukturu zralých tříslovin a typickou intenzivní ostružinovou vůni. Noblesní záležitost nejen pro znalce.

Cuvée z Carignanu s trochou Tempranilla: Ca N'Estella, Clot dels Oms Tinto, 0,75 l

Elegantní a krémové temně rudé cuvée z tradičních španělských odrůd Carignan a Tempranillo zrálo 8 měsíců v sudu z francouzského a maďarského dubu. Ve vůni jsou znatelné tóny lesního ovoce a špetky vanilky.

90 % Bobalu s trochou Syrahu a Cabernet Sauvignon: De Moya, Justina, 0,75 l

Středně intenzivní červené víno s dlouhou a komplexní dochutí pochází z pečlivě vybraných hroznů odrůd Bobal, Syrah a Cabernet Sauvignon. Víno fermentuje v betonových nádržích a následně zraje 4 měsíce v dubovém sudu. Díky tomu chutná po červeném ovoci s tóny koření, čokolády a kávy.

Cuvée z Tempranilla, Cabernetu Sauvignon, Syrahu a Malbecu: Habla, Habla de la Tierra, 0,75 l

Toto temperamentní španělské cuvée je pomyslnou vstupní branou do světa prestižního vinařství HABLA. Intenzivní ve všech ohledech. Temně rudá barva, zcela unikátní aroma evokující zemi, ve které dozrávají hrozny a svůdná exploze chutí s dominancí granátového jablka. Vzácnost, kterou si budete chtít dopřávat každý den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: