Od 24. 6. do 28. 6. budeme mít celofiremní dovolenou. Objednávky přijaté do 21. 6. do 17:00 budou odeslány před dovolenou. Všechny objednávky vytvořené po tomto datu budou vyřízeny ihned po našem návratu.

Dárkový balíček šumivých vín ze Španělska

1 550 Kč
Skladem
Barva stuhy
Text věnování
Možnosti doručení

Objevte kouzlo španělských šumivých vín. 3 pečlivě vybraná šumivá vína, která vás provedou světem tradiční Cavy i exkluzivní novinky Corpinnat. Baleno v dárkové krabici se stuhou a kartičkou se vzkazem dle výběru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věděli jste, že španělská šumivá vína patří k těm nejkvalitnějším, která lze ve světě ochutnat a že se vyrábí stejnou metodou jako francouzské šampaňské? I proto jsme vytvořili rovnou celý degustační dárkový set plný toho nejlepšího. Mladé růžové víno s chutí jahod, doplněné o 24 měsíců zrající Cavu z typických odrůd a to celé zakončeno vyzrálou Cavou, kde se vedle tónů hrušek objevují také chutě tradičního kvašení, jako je brioška či smetana. Všechna vína jsou pěstována organicky nebo s minimálními zásahy v malých rodinných vinařstvích. 

Dárkové balení

Sada vín vám přijde v dárkové krabici včetně papírového průvodce s informacemi o tom, jak vína správně skladovat a jak si je co nejlépe vychutnat. Výběr stuhy a kartičky se vzkazem už je pak pouze na vás.

V dárkovém balíčku najdete

Ca N'Estella, Cava Rabetllat I Vidal Brut Rosado, 0,75l

Malinově růžová Cava z odrůd Trepat a Garnacha plná jemných a elegantních bublin příjemných na patře. V chuti i vůni nabízí jahodové tóny včetně závěrečné vyrovnávající kyselinky. Šťavnatá záležitost pro romantické chvíle i pro milovníky ovocitých delikates.

Rimarts, Cava Brut Nature Reserva 24, 0,75l

Vyniká zlatožlutou barvou, příjemným perlením a intenzivní vůní zralého ovoce s travnatými tóny. Komplexní škála chutí s dlouhým příjemným závěrem, za který můžeme poděkovat 24 měsícům zrání v lahvi. Organická suchá Cava ze směsi tradiční odrůd Xarel·Lo, Macabeo a Parellada.

Torelló, Corpinnat Brut Reserva, 0,75l

Slámově žluté šumivé víno z hroznů Macabeo, Xarel·lo a Parellada, které následně zrálo celých 36 měsíců v lahvi. Díky dlouhému zrání získalo vyváženou intenzivní chuť s jemnou kyselinkou. Ve vůni převládají šťavnaté hrušky, které postupně střídá sametové aroma pečiva a smetany.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: