Od 24. 6. do 28. 6. budeme mít celofiremní dovolenou. Objednávky přijaté do 21. 6. do 17:00 budou odeslány před dovolenou. Všechny objednávky vytvořené po tomto datu budou vyřízeny ihned po našem návratu.

Habla, Habla No. 30, 0,75 l

Značka: Habla
1 200 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Využijte jedinečnou šanci získat jednu z 6 lahví v ČR! Tento unikátní počin vinařství Habla nabízí jedno z aromaticky nejexpresivnějších vín. Nº30 to jsou čisté emoce, osobitý charakter a 100% Syrah vonící po mangu, kokosu a černém pepři.

Vstupte do světa limitovaných edic, které vás ohromí nejen svou kvalitou, ale také vědomím, že tento chuťový zážitek už se nebude opakovat.

Vůně: Výrazná vůně tropického ovoce, rozmarýnu a černého pepře zakončena lehce nasládlými a praženými tóny.

Chuť: Chuť s výrazným charakterem typickým pro odrůdu. Intenzivní, vyvážená, zanechávající sametový pocit na patře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ulovte si z pouhých 6 lahví dovezených do ČR tu svou a zaposlouchejte se do pomalého rytmu Habla No. 30, jehož smyslnost vás bude překvapovat do poslední kapky. Pod pořadovým číslem 30 najdete elegantní Syrah z oblasti Extremadura s osobitým charakterem. Jeho výrazný bouquet vyloženě vybízí k ochutnání, po kterém přichází nečekaně nesmělý a elegantní začátek. Jakmile však necháte víno na patře rozvinout, odmění vás celou paletou chutí.


Tip: Víno Habla No. 30 doporučujeme podávat v široké sklenici na červené víno a dopřát mu pár minut klidu, aby mohlo naplno rozvinout svůj potenciál.

Vinařství Habla

Pokud se ve Španělsku zeptáte na doporučení dobrého moderního vína, pravděpodobně dostanete odpověď: Bodegas Habla neboli vinařství Habla. Jedná se totiž o jeden z nejprestižnějších vinařských projektů Španělska za poslední roky. 

Vinařství se nachází v oblasti Extremadura, v místě zvaném Trujillo. I přesto, že toto území není svými víny nijak zvlášť proslulé, se José Civantos a Juan Tirado rozhodli založit vinařství právě zde, v oblasti, odkud oba pochází. 

Majitelé nechali místní půdu do hloubky prostudovat specialisty z celého světa, aby zjistili, co a kde zasadit. Výzkumu se dokonce zúčastnily i španělské a zahraniční univerzity. Ambice vinařství byly od začátku jasné - uvést na trh jedno z nejlepších španělských vín, které si své místo na vrcholu udrží.

Projekt zahájili v roce 2001 a po 7 letech a několika experimentech byl na trh uveden první ročník (2005). Víno dostalo název Habla („Mluv!“). Konceptem je totiž nechat víno mluvit samo za sebe skrz svou vůni i chuť, kterou mu propůjčuje místo jeho vzniku. 200 hektarů tvrdé břidlicové půdy, ve které se réva snaží přežít a tudíž rodí málo, ale ze všech sil.

Vinařství produkuje každý rok nové kombinace. Žádný ročník tak není stejný. Vína jsou navíc pojmenována čísly, která se již neopakují: Habla č. 1, Habla č. 2, Habla č. 3 atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená španělská vína
Odrůda vína: Syrah
Vinařská oblast: VT Extremadura
Ročník: 2020
Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C
Obsah alkoholu: 14 %
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Pokud se ve Španělsku zeptáte na doporučení dobrého moderního vína, pravděpodobně dostanete odpověď: Bodegas Habla neboli vinařství Habla. Jedná se totiž o jeden z nejprestižnějších vinařských projektů Španělska za poslední roky. 

 

Vinařství se nachází v oblasti Extremadura, v místě zvaném Trujillo. I přesto, že toto území není svými víny nijak zvlášť proslulé, se José Civantos a Juan Tirado rozhodli založit vinařství právě zde, v oblasti, odkud oba pochází. 

Majitelé nechali místní půdu do hloubky prostudovat specialisty z celého světa, aby zjistili, co a kde zasadit. Výzkumu se dokonce zúčastnily i španělské a zahraniční univerzity. Ambice vinařství byly od začátku jasné - uvést na trh jedno z nejlepších španělských vín, které si své místo na vrcholu udrží.

Projekt zahájili v roce 2001 a po 7 letech a několika experimentech byl na trh uveden první ročník (2005). Víno dostalo název Habla („Mluv!“). Konceptem je totiž nechat víno mluvit samo za sebe skrz svou vůni i chuť, kterou mu propůjčuje místo jeho vzniku. 200 hektarů tvrdé břidlicové půdy, ve které se réva snaží přežít a tudíž rodí málo, ale ze všech sil.

Vinařství produkuje každý rok nové kombinace. Žádný ročník tak není stejný. Vína jsou navíc pojmenována čísly, která se již neopakují: Habla č. 1, Habla č. 2, Habla č. 3 atd.
 

Ocenění