Olivy Gordal se sušenými rajčaty a kapary, Olé Olives, 580 g

Akce
Značka: Olé Olives
243 Kč –25 %
Olivy Gordal se sušenými rajčaty a kapary, Olé Olives, 580 g
243 Kč –25 % 182,25 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Olivy „královské“ odrůdy Gordal se sušenými rajčaty a kapary – to je unikátní kombinace pro všechny milovníky opravdových olivových delikates. Olivy Gordal vynikají pevnou, masitou strukturou a výraznou chutí. Společně se slanými kapary a zemitými rajčaty tak tvoří božskou trojici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelené olivy odrůdy Gordal se sušenými rajčaty a kapary jsou skvělým doprovodem (nejen) k vínu. Ve Španělsku se tradičně jedí například i před velkou hostinou nebo hlavním jídlem. Výrazná chuť oliv se zde až neuvěřitelně přirozeně propojuje s typickou slaností kapar a pikantně zemitým profilem sušených rajčat.

Odrůda oliv Gordal pochází ze Sevilly a svůj název, který v překladu znamená „macatý/tučný“, získala díky skutečně obří velikosti a masité struktuře. Gordal patří mezi absolutní špičku na poli stolních oliv. Velké množství šťavnaté, hutné dužiny, výrazná chuť a netradiční velikost jí zajišťují popularitu po celém světě.

Olé olives

Příběh firmy Olé olives započal roku 1896, kdy ji založil praděda současných majitelů. Rodina je na své výrobky náležitě hrdá. Rozhodně nejsou daleko od pravdy, když tvrdí, že vyrábí ty nejlepší olivy na světě: odrůdu Gordal ze Sevilly a Manzanilla z oblasti Arahal.

A co že to vlastně stojí za úspěchem jejich nezaměnitelné chuti? Prvotřídní suroviny, ruční plnění oliv a přísně střežený rodinný recept na nálev.

Složení: Vypeckované zelené olivy odrůdy Gordal, sušená rajčata, kapary, rostlinný olej, česnek, koření, voda, sůl, kyselina citronová, ocet, antioxidanty (kyselina askorbová), konzervanty (sorban draselný).

Velikost balení: 580 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: