De Moya, Justina, 0,75 l

Značka: De Moya
261 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Středně intenzivní cuvée z pečlivě vybraných hroznů Bobal, Syrah a Cabernet Sauvignon z vinic nacházejících se 850 m n. m.. Voní i chutná po červeném ovoci s tóny koření, čokolády a kávy. Dochuť je dlouhá a komplexní. Víno fermentuje v betonových nádržích a následně zraje 4 měsíce v dubovém sudu. Výborný poměr ceny a výkonu.

Ideální víno pro slavnostní okamžiky, ale také jako šťavnaté zpestření večerní pohody ve dvou.

Vůně: Červený rybíz, třešně, koření, bylinky, slabý nádech espressa

Chuť: Příjemný začátek se střední intenzitou a tříslovinami, nižší kyselost. Tóny třešní, bobulí, čokolády, kávy, koření, karamelu a dubu.

Doporučujeme párovat s: Pizza, hovězí, telecí, drůbeží, těstoviny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středně intenzivní cuvée z pečlivě vybraných hroznů Bobal, Syrah a Cabernet Sauvignon z vinic nacházejících se 850 m n. m.. Voní i chutná po červeném ovoci s tóny koření, čokolády a kávy.

Vinařství De Moya

De Moya je rodinným vinařstvím založeným manželi Yvesem a Sofie Laurijssensovými. Kromě produkce špičkových vín se tato rodina snaží zachytit a udržet podstatu krásné středomořské oblasti Levante

Vinařství stojí na pevných základech rodinných hodnot, tvrdé práce a tradice. K výrobě navíc využívají pouze lokální odrůdy typické pro Valencii. Dlouholeté vinice zde společně s ideálním přímořským klimatem poskytující chuťově plná a komplexní vína. Je tak krásně vidět, že citlivým propojením dvou různých světů - historie starých vinic s téměř vyhynulými odrůdami a efektivity moderních technologií, lze získat něco naprosto úžasného. 

Vína De Moya nesou jména jednotlivých členů rodiny Laurijssensových.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená španělská vína
Odrůda vína: Syrah, Cabernet Sauvignon, Bobal
Vinařská oblast: DO Valencia
Párování s jídlem: Jehněčí, Hovězí, Drůbeží, Těstoviny
Ročník: 2020
Obsah alkoholu: 14 %
Doporučená teplota podávání: 13 - 16 °C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

DE MOYA je rodinným vinařstvím založeným manželi Yvesem a Sofie Laurijssensovými. Kromě produkce špičkových vín se tato rodina snaží zachytit a udržet podstatu krásné středomořské oblasti Levante

Vinařství stojí na pevných základech rodinných hodnot, tvrdé práce a tradice. K výrobě navíc využívají pouze lokální odrůdy typické pro Valencii. Dlouholeté vinice zde společně s ideálním přímořským klimatem poskytující chuťově plná a komplexní vína. Je tak krásně vidět, že citlivým propojením dvou různých světů - historie starých vinic s téměř vyhynulými odrůdami a efektivity moderních technologií, lze získat něco naprosto úžasného. 

Vína DE MOYA nesou jména jednotlivých členů rodiny Laurijssensových.

 

Ocenění